Oldřich Kulhánek - Pád No. II

Nejdelší strana: 85 cm

Litografie, 60x44 cm. Signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 2003. Rám, sklo.

Pozn.: ART glass. ( sklo bez odrazu ).

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

128881. Pád No. II
Zbývá:3 dnů, 11 hodin
Konec dražby:28.11.2024 22:57:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč