Oldřich Kulhánek - Nehty

Lept, 28x20 cm. Signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 84. Značeno vlevo dole A.P. III. Volný list.

Pozn.: Papír mírně zažloutlý.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč

301903. Nehty
Dražba ukončena:04.11.2019 20:37:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč