Oldřich Kulhánek - Muž s brýlemi

Lept, 9x6 cm. Signováno dole uprostřed tužkou O. Kulhánek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

306200. Muž s brýlemi
Dražba ukončena:23.09.2020 20:34:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč