Oldřich Kulhánek - Hommage: Albín Brunovský

Litografie, 25x18 cm. Autorský tisk. Signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 88. Volný list.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč

41706. Hommage: Albín Brunovský
Dražba ukončena:12.03.2020 20:15:48
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 700 Kč