Oldřich Kulhánek - Hommage à Hieronymus Bosch

Litografie, 54x37 cm. Signováno tužkou vpravo dole Oldřich Kulhánek 1990. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 80 cm

Pozn.: ART glass (sklo bez odrazu).

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

125390. Hommage à Hieronymus Bosch
Dražba ukončena:31.10.2024 22:09:10
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč