Oldřich Kulhánek - Hommage à Claudio Monteverdi

Litografie, 44x29 cm. Signováno tužkou vpravo dole Oldřich Kulhánek 1972. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 69 cm

Pozn.: ART glass. ( sklo bez odrazu ).

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč

125330. Hommage à Claudio Monteverdi
Dražba ukončena:31.10.2024 21:13:50
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč