Oldřich Kulhánek - Ex Libris Marián Potrok

Litografie, 20x12 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Oldřich Kulhánek. Volný list.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

doporučujeme
119386. Ex Libris Marián Potrok
Zbývá:5 dnů, 1 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 28.06.2024 11:31:18 9870
1 000 Kč 27.06.2024 21:43:36 13326