Oldřich Kulhánek - Ex Libris Marián Potrok

Litografie, 20x12 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Oldřich Kulhánek. Volný list.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

119386. Ex Libris Marián Potrok
Dražba ukončena:07.07.2024 20:05:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč