Oldřich Kulhánek - Eros 3.

Litografie, 35x20 cm. Signováno dole uprostřed Oldřich Kulhánek 2009. Rám, pasparta,sklo.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč

37382. Eros 3.
Dražba ukončena:14.11.2019 19:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč