Oldřich Kulhánek - E. Munch

Lept, 14x8 cm. Signováno dole uprostřed Oldřich Kulhánek. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč

301919. E. Munch
Dražba ukončena:04.11.2019 20:34:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč