Oldřich Kulhánek - Don Quijote a Dulcinea

Litografie, 17x13 cm. Signováno dole uprostřed Oldřich Kulhánek. Volný list. Přiložen list z výstavy s autorovým podpisem a zvlášť lístek s autorovým podpisem.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč

57063. Don Quijote a Dulcinea
Dražba ukončena:18.03.2021 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč