Oldřich Kulhánek - Čtvero ročních dob

Litografie, 37x48 cm, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 1996, volný list.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč

12952. Čtvero ročních dob
Dražba ukončena:11.10.2017 20:25:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč