Oldřich Kulhánek - Zápas

Litografie, 31x25 cm, signováno dole uprostřed Oldřich Kulhánek, volný list.

1940, Praha

5869. Zápas
Dražba ukončena:26.10.2016 19:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč