Oldřich Kulhánek - Portrait of my Weasel

Litografie, 65x48 cm, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek, volný list.

1940, Praha

4164. Portrait of my Weasel
Dražba ukončena:31.03.2016 19:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč