Oldřich Kulhánek - Life in a spiral

Litografie, 69x49 cm, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek, volný list.

1940, Praha

4165. Life in a spiral
Dražba ukončena:31.03.2016 19:31:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč