Olej na plátně, 29x21 cm, monogramováno vlevo dole OK, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1886 - 1932
Narodil se v Kutné Hoře. Studoval na pražské AVU u prof. Ottenfelda. Pobýval v Paříži a Itálii. Ve své tvorbě byl inspirován impresionismem a fauvismem.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč.