Oldřich Koníček - Řeka v údolí

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x37 cm. Signováno vpravo dole O. Koníček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč.

67241. Řeka v údolí
Dražba ukončena:27.10.2021 22:50:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč