Oldřich  Kerhart - Terasa nad řekou

Olej na překližce, 75x85 cm, signováno vpravo dole Kerhart 1944, rám.

o autorovi: 1895 - 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

6917. Terasa nad řekou
Dražba ukončena:25.01.2017 19:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč