Oldřich Kalandra - Podzim u potoka

Olej na plátně, 66x85 cm. Signováno vpravo dole O. Kalandra. Rámováno.

304491. Podzim u potoka
Dražba ukončena:19.04.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 19.04.2020 18:55:28 6776