Oldřich Jelen - Eva

Litografie 30/39, 57x43 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jelen 2014. Volný list.

o autorovi: 1961
Malíř, kreslíř. Studoval na AVU v Praze u B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého. Zabýval se hlavně kresbami pro noviny a časopisy. Je zakládajícím členem české i cizojazyčné skupiny BRÁNY. V jeho dílech se objevuje surrealistická obraznost, dadaistický sarkasmus, grotesknost nové české figurace. Kreslí obyčejnými tužkami na běžný papír.

Oldřich Jelen
84303. Eva
Dražba ukončena:12.10.2022 21:48:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč