Oldřich Holub

302907. Prostřední rybník v Chotýšanech

popis: Olejová tempera, 55x85 cm. Signováno vpravo dole Oldřich Holub. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1924 - 2013
Narodil se v Praze. Studoval v Praze na ukrajinské AVU u prof. Kulce. Věnoval se hlavně krajinomalbě. Inspiraci čerpal hlavně na Podblanicku, kde tvořil na své chatě.

dražba ukončena: 28.12.2019 20:17:57

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 28.12.2019 20:12:57 6147