Olejová tempera, 55x65 cm. Signováno vpravo dole Oldřich Holub 71. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1924 - 2013
Narodil se v Praze. Studoval na Ukrajinské akademii v Praze u prof. Kulce. Věnoval se hlavně krajinomalbě. Inspiraci čerpal hlavně na Podblanicku, kde tvořil na své chatě.