Olejová tempera, 59x89 cm. Signováno vpravo dole Oldřich Holub 76. Rámováno.
Nejdelší strana: 96 cm
o autorovi: 1924 - 2013
Narodil se v Praze. Studoval na Ukrajinské akademii v Praze u prof. Kulce. Věnoval se hlavně krajinomalbě. Inspiraci čerpal hlavně na Podblanicku, kde tvořil na své chatě.