Oldřich Hlavsa - Na samotě

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vpravo dole Hlavsa. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889-1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

38277. Na samotě
Dražba ukončena:28.11.2019 22:38:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč