Olej na plátně fixováném na kartonu, 42x55 cm. Signováno vpravo dole O. Hlavsa. Rámováno.
Nejdelší strana: 63 cm
o autorovi: 1889-1936
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.