Oldřich Hlavsa - Horské městečko

Olej na plátně fixováném na kartonu, 42x55 cm. Signováno vpravo dole O. Hlavsa. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1889-1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

79027. Horské městečko
Dražba ukončena:30.06.2022 20:17:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč