Oldřich Hlavsa - Koupání

Olej na lepence, 36x50 cm, signováno vpravo dole Old. Hlavsa, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2572. Koupání
Dražba ukončena:28.05.2015 22:21:45
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč