Oldřich Eichler - Vzpomínka

Olej na plátně, 67x65 cm. Značeno vlevo nahoře. Signováno vzadu Eichler 88. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 18.7.1941-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 61 000 Kč.

77311. Vzpomínka
Dražba ukončena:25.05.2022 23:05:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč