Oldřich Eichler - Vlasy podzimu

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 52x62 cm. Nesignováno Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 18.7.1941-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 61 000 Kč.

89611. Vlasy podzimu
Dražba ukončena:22.02.2023 21:45:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:37 000 Kč