Oldřich Eichler - Tajemný objekt

Olej na plátně, 76x80 cm. Signováno vzadu Eichler 89. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 18.7.1941-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 61 000 Kč.

99409. Tajemný objekt
Dražba ukončena:27.07.2023 22:44:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč