Oldřich Eichler - Siluety

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x15 cm. Značeno vlevo nahoře a signováno vzadu Eichler 2003. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 39 cm

o autorovi: 18.7.1941-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 61 000 Kč.

94625. Siluety
Dražba ukončena:31.05.2023 20:45:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč