Oldřich Eichler - Průhled

Olej na plátně, 45x50 cm. Značeno vlevo nahoře a signováno vzadu Eichler 95. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 18.7.1941-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 61 000 Kč.

32458. Průhled
Dražba ukončena:29.05.2019 21:54:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč