Oldřich Eichler - Příchod

Olej na plátně. 48x48 cm. Značeno vlevo nahoře. Rámováno.

o autorovi: 18.7.1941-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 61 000 Kč.

302932. Příchod
Dražba ukončena:29.12.2019 20:57:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč