Oldřich Eichler - Předjaří

Olej na plátně, 36x36 cm. Značeno vlevo nahoře. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 18.7.1941-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 61 000 Kč.

65111. Předjaří
Dražba ukončena:30.09.2021 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč