Oldřich Eichler - Naděje

Olej na plátně, 42x42 cm. Značeno vlevo nahoře. Signováno vzadu Eichler 87. Rámováno.

o autorovi: 18.7.1941-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 61 000 Kč.

68801. Naděje
Dražba ukončena:24.11.2021 22:49:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč