Oldřich Eichler - Letohrádek

Olej na plátně, 45x60 cm Signováno zezadu na plátně Eichler, Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 18.7.1941-2014
Narodil se v Byškovicích u Prahy. Studoval umělecká řemesla v Turnově a poté pražskou UMPRUM u prof. Nušla. Pracoval jako malíř - grafik ve výtvarném ateliéru Státního divadla v Brně. Ve své volné tvorbě se zabýval malbou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 61 000 Kč.

111508. Letohrádek
Zbývá:4 dnů, 8 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:17:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč