Oldřich Eichler - Kytička z Valče

Olej na plátně, 36x74 cm, značeno vlevo nahoře, rám.

Pozn.: Signováno vzadu Eichler 78. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 18.7.1941-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 61 000 Kč.

10224. Kytička z Valče
Dražba ukončena:27.04.2017 20:59:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč