Olej na plátně, 47x41 cm. Značeno vlevo nahoře. Podepsáno vzadu Eichler 89. Rámováno.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 18.7.1941-2014
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 61 000 Kč.