Olej na plátně, 37x37 cm, značeno vlevo nahoře, rám.
1941, Byškovice u Prahy
Student Školy uměleckých řemesel v Turnově. Pozdějí žákem VŠUP v Praze (1959, prof. J. Nušla). V letech 1969-1971 byl malířem-grafikem ve výtvarném ateliéru Státního divadla v Brně.