Oldřich Eichler - Křídlení

Olej na plátně, 50x50 cm, značeno vlevo nahoře (Oldřich Eichler), rám.

1941, Byškovice u Prahy
Student Školy uměleckých řemesel v Turnově. Pozdějí žákem VŠUP v Praze (1959, prof. J. Nušla). V letech 1969-1971 byl malířem-grafikem ve výtvarném ateliéru Státního divadla v Brně.

2650. Křídlení
Dražba ukončena:30.09.2015 19:07:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč