Olej na plátně, 76x65 cm, datováno 1980, signováno vzadu na plátně, rám.
Pozn.: Vzadu štítek ČFVU.
1941 Byškovice
Vysoká školea uměleckoprůmyslov v Praze u prof. J.Nušla (1960-1966). Jeho hlavním zájmem byla vždy malba, které se výhradně věnuje. Uspořádal několik desítek samostatných výstav v ČR, ale i v Německu, Rakousku, Švédsku.