Oldřich Eichler - Hold renesanci

Olej na plátně, 76x65 cm, datováno 1980, signováno vzadu na plátně, rám.

Pozn.: Vzadu štítek ČFVU.

1941 Byškovice
Vysoká školea uměleckoprůmyslov v Praze u prof. J.Nušla (1960-1966). Jeho hlavním zájmem byla vždy malba, které se výhradně věnuje. Uspořádal několik desítek samostatných výstav v ČR, ale i v Německu, Rakousku, Švédsku.

1166. Hold renesanci
Dražba ukončena:02.06.2014 20:59:36
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč