Oldřich Crhounek - Konvolut 4 kreseb

Kresby, od 10x7 do 14x11 cm. Všechny signovány Crh. Volné listy v paspartě.

o autorovi: 1900 – 1973
Malíř, grafik. Studoval na Státní umělecké škole v Brně u prof. H. F. Wacha, ŠUŘ v Brně u prof. Hrbka, Academie Ranson v Paříži u M. G. Gocheta. Působil jako učitel na učňovské škole v Brně. Jeho ilustrace a karikatury se objevovaly v různých časopisech, upravoval graficky a typograficky knihy, tvořil scénické návrhy, restauroval obrazy apod.

108689. Konvolut 4 kreseb
Dražba ukončena:07.01.2024 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (03.01.2024 16:13:36) 29