Oldřich Břežanský - Mostecká krajina I

Olej na plátně, 40x75 cm. Signováno vpravo dole O. Břežanský 73. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1929 - 1998
Studoval v Praze UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a textilní tvorbě.

Oldřich Břežanský
119916. Mostecká krajina I
Zbývá:28 dnů, 2 hodin
Konec dražby:01.08.2024 22:45:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 29.06.2024 12:40:54 5215