Olej na plátně, 40x75 cm. Signováno vpravo dole O. Břežanský 73. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1929 - 1998 Studoval v Praze UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a textilní tvorbě.