Oldřich Břežanský - Mostecká krajina I

Olej na plátně, 40x75 cm. Signováno vpravo dole O. Břežanský 73. Rámováno.

o autorovi: 1929 - 1998
Malíř, textilní výtvarník. Studoval na VŠUP v Praze u K. Jílka. Zabýval se dřevěnými reliéfy, nástěnnými malbami a závěsnými textiliemi pro veřejné budovy, používal také techniku art protis. Působil jako lektor na ČVUT Praha. Byl členem skupiny ABB, s níž také vystavoval.

119916. Mostecká krajina I
Dražba ukončena:01.08.2024 22:57:37
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč