Oldřich Břežanský - Krajina s městem

Linoryt, 20x41 cm. Signováno vpravo dole O.Břežanský 76. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1929 - 1998
Studoval v Praze UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a textilní tvorbě.

Oldřich Břežanský
302416. Krajina s městem
Dražba ukončena:29.11.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč