Linoryt, 20x41 cm. Signováno vpravo dole O.Břežanský 76. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1929 - 1998 Studoval v Praze UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a textilní tvorbě.