Oldřich Břežanský

302416. Krajina s městem

popis: Linoryt, 20x41 cm. Signováno vpravo dole O.Břežanský 76. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1929 - 1998
Studoval v Praze UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a textilní tvorbě.

dražba ukončena: 29.11.2019 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč