Oldřich Vlach - Žně

Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vpravo dole O. Vlach, rám.

1886, Praha
Učil se v malířské škole K. Reisnera. Žák UMPRUM v Praze (1901-1907). Kromě olejomalby si osvojil mnoho dalších technik (lept, sgrafitto, malbu na skle,...). Fresky maloval v Litomyšli i v Brandýse nad Labem.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2865. Žně
Dražba ukončena:01.10.2015 19:30:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč