Oldřich Vlach - Milenci s květinou

Akvarel, 31x20 cm, signováno vpravo dole Vlach 21, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

8250. Milenci s květinou
Dražba ukončena:23.02.2017 19:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč