Oldřich Vlach - Andílek

Olej na kartonu, 35x40 cm, signováno v pravo dole O. Vlach, rám, zaskleno.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

8120. Andílek
Dražba ukončena:22.02.2017 20:10:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč