1. Akvatinta, 19x13 cm, signováno vpravo dole J. Stretti-Zamponi, volný list. 2. Akvatinta, 8x8 cm, signováno vpravo dole J. Stretti-Zamponi, rám, pasparta, zaskleno. Pozn.: Papír mírně poškozen.