Jaromír Stretti-Zamponi - Soubor 2 grafických listů

1. Akvatinta, 19x13 cm, signováno vpravo dole J. Stretti-Zamponi, volný list.
2. Akvatinta, 8x8 cm, signováno vpravo dole J. Stretti-Zamponi, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

5756. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:29.09.2016 22:34:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč