Oldřich  Kerhart - Zátiší s chlebem a ovocem

Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole O. Kerhart. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1895 - 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
99708. Zátiší s chlebem a ovocem
Dražba ukončena:30.07.2023 20:32:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč