Oldřich  Kerhart - Odpočinek

Nejdelší strana: 43 cm

Litografie, 25x36 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kerhart. Volný list.

o autorovi: 1895 - 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

vydraženo top
78038. Odpočinek
Dražba ukončena:22.05.2022 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 21.05.2022 16:20:04 9945