Oldřich  Kerhart - Dvě dívky

Olej na sololitu, 35x47 cm. Signováno vlevo dole O. Kerhart 44. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Na zadní straně skica. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1895 - 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

34100. Dvě dívky
Dražba ukončena:27.06.2019 21:13:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč