Oldřich  Kerhart - Bretaňské pobřeží

Olej na plátně, 32x48 cm. Signováno vpravo dole O. Kerhart 1940. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1895 - 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
107080. Bretaňské pobřeží
Dražba ukončena:13.12.2023 23:07:27
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč